User Chooser (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Email
it: E-mail

en: User ID
it: ID utente

en: submit
it: invia

en: Display format
it: Formato di visualizzazione
