User Chooser (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: submit
uk: надіслати

en: Please choose...
uk: Будь ласка виберіть ...

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Only allow authenticated users
uk: Дозволити лише авторизованим користувачам
