User Chooser (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: submit
gl: enviar

en: Display format
gl: Formato de presentación
