User Chooser (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: submit
lv: iesniegt

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts
