User Chooser (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: submit
nl: indienen

en: Please choose...
nl: Kies alstublieft

en: Display format
nl: Weergaveformaat
