User Chooser (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: submit
ru: отправить

en: Please choose...
ru: Пожалуйста выберите ...

en: Display format
ru: Формат отображения
