User Chooser (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Please choose...
th: กรุณาเลือก...

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง
