User Chooser (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: username
ca: nom d'usuari

en: <none>
ca: Cap

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: email
ca: correu

en: Please choose...
ca: Si us plau, seleccioneu...

en: Display format
ca: Format de la presentació
