User Chooser (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: username
fa: نام کاربری

en: <none>
fa: <هیچ>

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش
