User Chooser (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: username
nl: gebruikersnaam

en: <none>
nl: -geen-

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: email
nl: e-mail

en: Please choose...
nl: Kies alstublieft

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch
