User Chooser (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: username
hu: felhasználónév

en: <none>
hu: < nincs >

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: email
hu: e-mail

en: Please choose...
hu: Választani szükséges…

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Alphabetical
hu: Alfabetikus

en: Unknown users: @users
hu: Ismeretlen felhasználók: @users
