User Chooser (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: username
ru: имя пользователя

en: <none>
ru: <нет>

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Please choose...
ru: Пожалуйста выберите ...

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Alphabetical
ru: По алфавиту
