User Chooser (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: username
no: brukernavn

en: <none>
no: [none]

en: User ID
no: Bruker-ID

en: email
no: e-post

en: Display format
no: Skjermbildeformat
