User Chooser (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: username
sv: användarnamn

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: User ID
sv: Användar-ID

en: email
sv: e-post

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Alphabetical
sv: Alfabetisk
