User Chooser (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: username
cs: uživatel

en: <none>
cs: <žádné>

en: User ID
cs: ID uživatele

en: email
cs: e-mail

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Alphabetical
cs: Abecední řazení
