User Chooser (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Alphabetical
bo: གསལ་བྱེད་གོ་རིམ་ལྟར

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག
