User Chooser (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys
