User Chooser (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: username
gl: nome de usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: email
gl: correo electrónico

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar
