User Chooser (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: username
da: brugernavn

en: <none>
da: - ingen -

en: User ID
da: Bruger ID

en: email
da: e-mail

en: Please choose...
da: Vælg venligst…

en: Offset
da: Forskydning

en: Display format
da: Visningsformat

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning
