User Chooser (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: username
id: namaanggota

en: <none>
id: <nihil>

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Offset
id: Letak

en: Display format
id: Format tampilan

en: Autocomplete matching
id: Pencocokan otomatis
