User Chooser (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: username
ro: utilizator

en: <none>
ro: <nimic>

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Offset
ro: Decalaj

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată
