User Chooser (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: username
ar: اسم المستخدم

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)
