User Chooser (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: username
fr: nom d'utilisateur

en: <none>
fr: --aucun--

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: email
fr: courriel

en: Please choose...
fr: Veuillez choisir...

en: Offset
fr: Décalage

en: Display format
fr: Format d'affichage

en: Alphabetical
fr: Alphabétique

en: Autocomplete matching
fr: Correspondance de l'autocomplétion

en: Unknown users: @users
fr: Utilisateurs inconnus : @users
