User Chooser (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: email
pl: e-mail

en: Please choose...
pl: Proszę wybrać...

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi
