User Chooser (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: username
tr: kullanıcı adı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: email
tr: e-posta

en: Please choose...
tr: Lütfen seçiniz...

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi
