User Chooser (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: username
uk: ім’я користувача

en: <none>
uk: <нічого>

en: User ID
uk: ID користувача

en: email
uk: електронна пошта

en: Please choose...
uk: Будь ласка виберіть ...

en: Offset
uk: Зміщення

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Alphabetical
uk: За алфавітом

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: user ID
uk: ід. користувача
