User Chooser (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: username
vi: tên đăng nhập

en: <none>
vi: <không>

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Please choose...
vi: Vui lòng chọn...

en: Offset
vi: Độ dịch
