User Chooser (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: <none>
el: <κανένα>

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης
