User Chooser (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: username
lt: registracijos vardas

en: <none>
lt: -joks-

en: User ID
lt: Nario ID

en: email
lt: el. paštas

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas
