User Chooser (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: username
lv: lietotājvārds

en: <none>
lv: <neviena>

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: email
lv: epasts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība
