User Chooser (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: username
sk: používateľ

en: <none>
sk: <žiadne>

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Offset
sk: Ofset

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie
