User Chooser (7.x-1.9) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: username
de: Benutzername

en: <none>
de: - keine -

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: email
de: E-Mail

en: Please choose...
de: Wählen Sie ...

en: Offset
de: Versatz

en: Display format
de: Anzeigeformat

en: Alphabetical
de: Alphabetisch

en: Autocomplete matching
de: Autovervollständigungsvergleich
