User Chooser (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: username
et: kasutajanimi

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Offset
et: Nihe

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus
