User Chooser (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: email
eu: eposta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa
