User Chooser (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: username
he: כינוי

en: <none>
he: <ללא>

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: email
he: דוא"ל

en: Offset
he: היסט

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית
