User Chooser (7.x-1.9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: username
hi: सदस्यनाम

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: email
hi: ईमेल

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान
