User Chooser (7.x-1.9) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: username
ja: ユーザー名

en: <none>
ja: <なし>

en: User ID
ja: ユーザーID

en: email
ja: メール

en: Offset
ja: オフセット

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット

en: Alphabetical
ja: コンテキスト内のアルファベット順: 並び替え順

en: Autocomplete matching
ja: 自動補完の一致
