User Chooser (7.x-1.9) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: <none>
oc: --pas cap--

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: email
oc: corrièr electronic

en: Offset
oc: Decalatge

en: Display format
oc: Format d'afichatge
