User Chooser (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: username
pt: nome de usuário

en: <none>
pt: «nenhum»

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Display format
pt: Formato de exibição

en: Alphabetical
pt: Alfabética

en: Autocomplete matching
pt: Busca do autocompletar
