User Chooser (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: submit
ca: envia

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: A username, email, or user ID
ca: Un usuari, adreça de correu electrònic o ID d'usuari
