User control (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Other
bg: Други

en: User login
bg: Потребителски вход

en: User email
bg: Потребителски имайл.
