User control (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Other
bo: གཞན

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: User email
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གློག་ཡིག
