User control (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Other
ca: Altres

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: User email
ca: Correu electrònic de l'usuari
