User control (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Roles
de: Rollen

en: Other
de: Weitere

en: User login
de: Benutzeranmeldung

en: User name
de: Benutzername

en: User email
de: Benutzer E-Mail

en: Assign roles
de: Rollen zuweisen
