User control (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Other
eo: Alia

en: User login
eo: Uzanta ensaluto
