User control (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Other
eu: Bestea

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
