User control (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Other
fa: ساير

en: User login
fa: ورود کاربر

en: User name
fa: نام کاربری
