User control (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Roles
hi: भूमिका

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Other
hi: अन्य

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
