User control (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Other
hr: Ostalo

en: User login
hr: Prijava korisnika
