User control (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Roles
ja: 役割

en: Filter
ja: フィルター

en: Other
ja: その他

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: User name
ja: ユーザー名

en: User email
ja: ユーザーメールアドレス
